Timewall

Started by Joneia Feb 07th, 2024 at 13:42
Joneia
KYC Verified
ABP Bronze - 1 Month
Feb 07th, 2024 at 13:42

It may not be a scam but it is a website that left a lot to be desired, it deactivated my account claiming that my documents are fake. I send a message and no one responds. Is there anyone on this website who has experienced this? I felt offended by the accusation

BLade
KYC Verified
ABP Gold Max - 1 Month
Feb 15th, 2024 at 11:17

Nie spotkałem się z problemami jeżeli chodzi o weryfikację, miałem raz problem bo sam zablokowałem sobie konto przez zbyt dużą ilość wpisywania numeru telefonu, ale szybko mi pomogli i problem został rozwiązany. Poza tym całkowicie się nie zgadzam, witryna timewall i timebucks należy do tych samych właścicieli, są całkowicie wypłacalni i można im zaufać. Nie napotkałem żadnych problemów jeśli chodzi o wypłaty, chociaż ich strony często generują błędy z logowaniem i wyświetlaniem stron. Poza tym nie ma się czego doczepić. Może jeszcze raz sprecyzuj problem i napisz do nich. Chyba, że sam coś narobiłeś :)

Joneia
KYC Verified
ABP Bronze - 1 Month
Feb 25th, 2024 at 02:38
Lâmina escreveu:

Nie spotkałem się z problemami jeżeli chodzi o weryfikację, miałem raz problem bo sam zablokowałem sobie konto przez zbyt dużą ilość wpisywania numeru telefonu, ale szybko mi pomogli e problema został rozwiązany. Poza tym calkowicie się nie zgadzam, witryna timewall e timebucks należy do tych samych właścicieli, są całkowicie wypłacalni e można im zaufać. Nie napotkałem żadnych problemów jeśli chodzi o wypłaty, chociaż ich strony często generują błędy z logowaniem i wyświetlaniem stron. Poza tym nie ma się czego doczepić. Você pode tentar resolver o problema e não fazer nada. Chyba, że ​​sam coś narobiłeś :)

...

Me aconselharam tentar o suporte do timebucks vou tentar mais jamais enviaria documentos falsos enviei os mesmo que enviei aqui com meu nome e foto eu ñ quis dizer que é falso só fiz um desabafo pq realmente foi o que aconteceu mas obrigada pela sua consideração 😃

Joneia
KYC Verified
ABP Bronze - 1 Month
Feb 25th, 2024 at 07:41
Joneia escreveu:
Lâmina escreveu:

Nie spotkałem się z problemami jeżeli chodzi o weryfikację, miałem raz problem bo sam zablokowałem sobie konto przez zbyt dużą ilość wpisywania numeru telefonu, ale szybko mi pomogli e problema został rozwiązany. Poza tym calkowicie się nie zgadzam, witryna timewall e timebucks należy do tych samych właścicieli, są całkowicie wypłacalni e można im zaufać. Nie napotkałem żadnych problemów jeśli chodzi o wypłaty, chociaż ich strony często generują błędy z logowaniem i wyświetlaniem stron. Poza tym nie ma się czego doczepić. Você pode tentar resolver o problema e não fazer nada. Chyba, że ​​​​sam coś narobiłeś :)

...

Me aconselharam tentar o suporte do timebucks vou tentar mais jamais enviaria documentos falsos, enviei os mesmos que enviei aqui com meu nome e foto eu ñ quis dizer que é falso só fiz um desabafo pq realmente foi o que aconteceu mas obrigado pela sua atenção 😃

...

Meu problema foi resolvido 👏🏻👏🏻

salahdinlahnoud
ABP Free
Mar 17th, 2024 at 08:34

TimeWall : this is Scam site, asking Passport or ID and then they Ban you with no reason ????!!!

mrhoff
Admin
KYC Verified
Mar 19th, 2024 at 15:03

Timewall is still paying us. If you have account issues there may be a reason and you should contact timewall. Anyone else have a bad experience with them?